Mae Reklam

HAKKIMIZDA

2012 yılında kurulan Gediz Kumaş, tekstil sektöründe güçlü alt yapısı ve geniş pazar ağıyla her geçen gün alanında hızla büyüyen ve tercih edilen üretici firma olmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında üst düzey müşterilere hizmet veren firmamız kalite ve hızı hizmet anlayışını baz almıştır. 

Dokuma kumaş ve denim kumaş alanında üretim yapan Gediz Kumaş 12 ay boyunca sürekli yenilenen kolleksiyonları ile firmaların arge ve tedarik kısımlarında listenin en üst sıralarında yer almayı başarmıştır.

 

Yurt içi ihracatçı konfeksiyon firmaları, yerli büyük brendler ve yurt dışı acentları ile Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Hollanda, İspanya gibi birçok Avrupa ülkesine servis vermekte ve ticaret yapmaktadır. 

 

Yakın geçmişte ise Amerika bağlantılarını oluşturmuş, kıtalar arası servis ve ticareti hedef almıştır.

 

Gediz kumaş olarak;

Moda trendleri takip ederek gerçekleştirdiğimiz Ür-Ge ve Ar-Ge çalışmalarını, yüksek kaliteli üretimi, hızlı servisi ile müşteri deneyimini yöneterek müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, insan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen, kaliteli hizmet yaklaşımları ve uygulamaları geliştirmeyi hedefleriz.